KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16894150
nr 1689 4150
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Lennart, Komposition, 46x24 cm, yttermått inklusive ram: 58x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:08:35
100 kr
150 kr